Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Niantic: mágia Harryho Pottera príde do mobilov

· · Diskusia
Spoločnosť Niantic, tvorca Pokémon Go, pripravuje v spolupráci s Warner Bros interaktívnu hru s prvkami virtuálnej reality, ktorá poteší najmä fanúšikov série kníh o mladom čarodejníkovi.

Firma Niantic stojí za úspešnou hrou Pokémon Go, ktorá pobláznila celý svet. Celkový počet stiahnutí dosiahol 752 miliónov a príjmy sa vyšplhali na 1,2 miliardy dolárov. Pripravovaná hra Harry Potter: Wizards Unite by mala nadviazať na štýl hry a využívať rozšírenú realitu (AR).

Harry Potter Niantic

V hre by sme sa mali stretávať nielen s Harrym a jeho priateľmi či odporcami, ale nebudú chýbať zázračné tvory, ktoré si budete môcť vycvičiť. Podobne ako v Pokémon Go. Hráči zažijú čarodejnícky svet JK Rowlingovej, budú sa učiť kúzla, objavovať a bojovať s legendárnymi beštiami a spolupracovať s ostatnými hráčmi, aby porazili nepriateľov.

Viac informácií o presnom dátume spustení hry ani dostupnosti pre mobilné platformy sme sa nedozvedeli. Predpokladá sa, že by sme sa čarodejného sveta Harryho mali dočkať v prvej polovici budúceho roka.

Zdroj: nianticlabs.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188