Fony.sk

Lenovo Moto X Play dostáva aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat

· · Diskusia

Čitateľ Majo nás informoval, že na jeho dvojročný smartfón Moto X Play dorazilo oznámenie o dostupnosti novej verzie systému. O pripravovanom update sme písali už v júni, kedy ho potvrdila indická pobočka Motoroly. Napriek niekoľkomesačnému sklzu Android 7.1.1 Nougat prišiel.

Moto X Play bol predstavený na trh v júli 2015 a štartoval s verziou 5.1.1 Lolipop. Neskôr dostal aktualizáciu na 6.0 Marshmallow. Je dobrou správou, že výrobca nezabúda ani na dvojročné telefóny.

Update zahŕňa bezpečnostné záplaty Googlu, zlepšuje optimalizáciu výkonu zariadenia a zvyšuje výdrž batérie. Takisto prináša natívnu podporu pre video hovory s aplikáciou Google Duo a ďalšie vylepšenia Androidu 7.0. Podrobne sme sa novinkám v systéme venovali v tomto článku.Lenovo Moto X Play dostáva aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat

V prípade, že zariadenie neponúka aktualizáciu automaticky, môžete si ju manuálne vyhľadať cez Nastavenia – Informácie o telefóne – Aktualizácia softvéru. Na stiahnutie inštalačného balíka odporúčame použiť Wi-Fi pripojenie.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188