Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor zlacnil modely 8 Pro a 8 Premium

· · Diskusia
Čínsky výrobca slávi v októbri svoje tretie narodeniny od uvedenia na náš trh. Medzi prvé darčeky, ktoré Honor rozdáva, patrí trvalá zľava dvoch obľúbených modelov.

Počas celého októbra môžu fanúšikovia značky sláviť spoločne s Honorom. Na sociálnych sieťach a v médiách budú prebiahať súťaže o zaujímavé ceny.

Honor 8 Pro poháňa osemjadrový procesor Kirin 960, ktorému sekunduje 6 GB RAM. Telefón má 5,7'' QHD displej, duálny fotoaparát, čítačku odtlačkov prstov umiestnenú na zadnej strane a 4000 mAh batériu. Recenziu si môžete prečítať v tomto článku. Honor 8 Pro je dostupný v čiernej, modrej a zlatej farbe za cenu 529 eur.

Honor 8 Pro

Honor 8 Premium je klasický Honor 8 s väčšou 64 GB pamäťou. Minuloročná vlajková loď ponúka 5,2'' Full HD displej, čipset Kirin 950, viacfunkčnú čítačku odtlačkov umiestnenú na zadnej strane, 3000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním a duálny 12 Mpix fotoaparát.

Honor 8 (FRD-L09)

V podrobnej recenzii sa dočítate kompletné informácie a skúsenosti z používania. V prémiovom variante je model k dispozícii v modrom, ružovom a zlatom odtieni za odporúčanú cenu 369 eur.

Oba modely sú za znížené ceny v predaji u všetkých autorizovaných predajcov.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188