Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Sony Xperia XA1

· · Diskusia
Takmer pol roka po textovej recenzii pribudol na našom YouTube kanáli druhý pohľad kolegu Richarda na päťpalcový android s kvalitnou konštrukciou a prednou 8 Mpix kamerou s automatickým zaostrovaním.

Sony Xperia XA1 má známy dizajn, zaoblené bočné steny a pevnú konštrukciu, na ktorej ale chýba čítačka odtlačkov. Smartfón strednej triedy ponúka 5-palcový HD displej a slušný 23-megapixelový fotoaparát, ktorý rýchlo spustíte stlačením spúšte v pravej bočnej stene. Predná 8 Mpix kamera prekvapila automatickým zaostrovaním. Kvalitu fotografií a videí obidvoch fotoaparátov si môžete pozrieť v článku Takto fotí Sony Xperia XA1 + videá z mobilu.

Sony Xperia XA1

Na prednej strane sa nedajte pomýliť malými výrezmi hore i dole, ktoré vyzerajú ako mriežky reproduktorov. Xperia XA1 neponúka stereo reprodukciu, ale má iba jeden reproduktor, a to so slabou hlasitosťou. Batéria s 2300 mAh kapacitou podporuje nielen rýchle, ale aj adaptívne nabíjanie Qnovo. Nabíja sa však pomaly, z nuly na 100 % to kolegovi Tomášovi trvalo 161 minút.

Všetko podstatné o XA1 sa dočítate v našej podrobnej recenzii a komu sa nechce čítať, to dôležité sa dozviete v našej tradičnej videorecenzii. Koho zaujímajú kompletné špecifikácie, nájde ich v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188