Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: k Sony Xperia XZ1 Compact získate zadarmo Bluetooth slúchadlá

· · Diskusia
Telekom odštartoval predobjednávky na očakávanú vlajkovú loď menších rozmerov. Každý zákazník dostane k vopred objednanej Xperii XZ1 Compact darček - bezdrôtové slúchadlá Sony v hodnote 200 eur.

Sony Xperia XZ1 Compact je výkonný android s 4,6-palcovým HD displejom a vodeodolnou konštrukciou. Ponúka množstvo funkcií prémiových modelov Sony. Podobne ako Xperia XZ1, z ktorej vychádza, ponúka kvalitný zvuk a 19 Mpix fotoaparát Motion Eye. Patrí aj medzi prvé smartfóny, ktoré prichádzajú na trh s novým operačným systémom Android 8.0 Oreo.

Sony Xperia XZ1 Compact

Popri podpore Hi-Res Audio ponúka vyššiu kvalitu zvuku pomocou DSEE HX engine a nechýba ani Digital Noise Cancelling (potláčanie šumu a okolitého ruchu) či dvojica stereo reproduktorov. Hlavný fotoaparát dokáže nahrávať nielen videá vo vysokom 4K rozlíšení, ale aj super spomalené zábery rýchlosťou 960 snímok za sekundu. Predná 8 Mpix širokouhlá kamera poteší fanúšikov autorportrétov.

Sony Xperia XZ1 Compact

O kvalite obidvoch fotoaparátov sa môžete presvedčiť v článku Takto fotí Sony Xperia XZ1 Compact. V novinke nájdete nainštalovanú aplikáciu 3D Creator, ktorá slúži na rýchle a jednoduché skenovanie objektov do trojrozmernej podoby. Vyberať môžete zo štyroch režimov: sken hlavy, sken tváre, sken jedla alebo nekonvenčný sken.

Sony Xperia XZ1 Compact (prvý kontakt)

Všetko podstatné o malom šikovnom androide sa dočítate v základnom infe, prvé dojmy nájdete v našom videu. Čoskoro sa môžete tešiť aj na podrobnú recenziu.

Sony Xperia XZ1 Compact v striebornej farbe si môžete v Telekome objednať na špeciálnej mikrostránke. Ako darček k nim dostanete Bluetooth slúchadlá Sony h.ear on 2 Mini v hodnote 200 eur. Cena k Happy paušálom bude upresnená pri štarte predaja, odporúčaná cena je stanovená na 599 eur. Bezdrôtové slúchadlá dostanete zadarmo aj u vybraných predajcov.

Zdroj: telekom.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188