Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Poznáme slovenské ceny iPhonu X. iPhone 7 s 256 GB pamäťou sa už iba dopredáva

· · Diskusia
S príchodom nových iPhonov sa vždy zmení aj cena starších modelov, prípadne pribudnú nové verzie. Inak tomu nie je ani tento rok. Pribudla 32 GB verzia iPhone 7 Jet Black, modely s najväčšou kapacitou sa už dodávať nebudú a zmeny sa dotkli aj červeného iPhonu RED. Cena iPhonu X nepoteší.

Včerajšie predstavenie iPhonu 8, iPhonu 8 Plus a iPhonu X prinieslo aj zmeny v staršom portfóliu. Po vypredaní zásob sa prestane predávať iPhone 7 a 7 Plus s 256 GB úložiskom. Naopak, v predajniach sa objaví 32 GB verzia vo farbe Jet Black s cenovkou 629 eur za iPhone 7, za plusko zaplatíte 769 eur. Kto má záujem o 256 GB model, nemal by dlho váhať. Dopredáva sa už aj červená edícia iPhonov RED.

Apple iPhone

Oficiálny predajca iStores už zverejnil aj ceny nových iPhonov. Obidve osmičky majú rovnakú cenovku ako európske Apple obchody, cena top modelu iPhone X však nepríjemne prekvapila. Na Slovensku je vyššia než sa čakalo. Kým na rakúskej stránke apple.at je uvedená cena 64 GB modelu 1149 eur, cena pre slovenského zákazníka je stanovená na 1199 eur.

Apple iPhone X

Oveľa vyššia je aj cena 256 GB verzie. Kým z rakúskeho obdchodu si budete môcť iPhone X objednať od 27. októbra za 1319 eur, na Slovensku vás bude stáť bez jedného eura 1400 eur. Predaj začína u nás v rovnaký deň ako v zahraničí: 3. novembra 2017.

Predobjednávky na iPhone 8 a iPhone 8 Plus štartujú 22. septembra, k prvým majiteľom sa dostanú 29. septembra, kedy začína oficiálny predaj noviniek. Rovnaký dátum sa týka aj nových hodiniek Apple Watch 3. Model s podporou LTE sa u nás predávať nebude.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188