Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor znížil ceny troch modelov až o 70 eur

· · Diskusia
Značka Honor sa rozhodla urobiť svojim fanúšikom radosť, a preto v septembri výrazne znižuje ceny u štyroch svojich smartfónov. Vlajkovú loď Honor 9 kúpite za 429 eur.

Kto uvažoval nad kúpou nového Honoru, možno mu rozhodovanie uľahčí aktuálna akcia výrobcu. Trom modelom znížil odporúčanú cenu, takže sú teraz ešte dostupnejšie. Až o 70 eur klesla cenovka Honoru 9 a predáva sa za atraktívnych 429 . Recenziu výborne vybaveného smartfónu s elegantnou sklenenou konštrukciou, šikovnou nadstavbou, rýchlou čítačkou a veľmi dobrým fotoaparátom si môžete prečítať v článku Honor 9 - ešte lepší, ešte klzkejší.

Honor 9

Nižšia cena sa týka aj Honoru 8, ktorý teraz kúpite za 339 eur. Napriek tomu, že ide o minuloročný model, stále má čo ponúknuť. Kompletnú recenziu 5,2'' androidu s Full HD displejom, 4 GB RAM, duálnym 12 Mpix fotoaparátom, infraportom, viacfunkčnou čítačkou odtlačkov a 3000 mAh batériou nájdete tu.

Honor 8 (FRD-L09)

Honor 6A je telefón pre menej náročných používateľov a za 149 eur dostanete dual SIM android s 5'' HD displejom, osemjadrovým procesorom, 13 Mpix fotoaparátom a 3020 mAh batériou. Nechýba mu dokonca ani informačná dióda. Všetko potrebné o šikovnom smartfóne sa dočítate v základnom infe.

Nižšie ceny prémiových modelov Honor 9 a Honor 8 sa obmedzujú len na mesiac september, Honor 6A má cenu zníženú trvale. Uvedené modely sú za nové ceny k dispozícii u všetkých autorizovaných predajcov.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188