Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Aplikácia YouTube umožňuje chatovanie a zdieľanie videí v konverzáciách

· · Diskusia
V aplikácii môžete chatovať s priateľmi a zdieľať s nimi v konverzácii akékoľvek video, ktoré vás zaujalo. Bez kopírovania odkazu.

Aplikácia YouTube dostáva nové funkcie, ktoré vám umožnia chatovanie s vašimi priateľmi. Okrem toho môžete priamo v aplikácii zdieľať akékoľvek video. Samotné zdieľanie predtým prebiehalo tak, že ste museli skopírovať a vložiť odkaz videa napríklad do e-mailu, aplikácie sociálnej siete alebo do správy. Nový postup ho značne zjednodušil. Stačí, keď ťuknete na symbol zdieľania a zobrazí sa vám zoznam priateľov, s ktorými chcete dané video zdieľať.

YouTube

K videu môžete dopísať akýkoľvek text, zdieľať ho s viacerými priateľmi naraz, odpovedať na iné videá či chatovať. V aplikácii YouTube môžete vytvoriť skupinovú konverzáciu a pozvať do nej kohokoľvek z vašich kontaktov.

Zdieľanie videí sa tak výrazne zjednodušilo a zrýchlilo. Nové funkcie zdieľania a chatovania sú dostupné v najnovšej verzii mobilnej aplikácie YouTube pre operačné systémy Android a iOS.

Pokiaľ sa vám novinky v aplikácii ešte neobjavili, stačí len pár dní počkať. Nové funkcionality sa sprístupňujú postupne.

Zdroj: YouTube

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188