Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG V30 dostane fotoaparát s clonou f/1.6

· · Diskusia
LG vo svojej tlačovej správe potvrdilo niektoré parametre fotoaparátu pripravovaného top modelu V30. Jeho oficiálne predstavenie je naplánované na koniec augusta.

S blížiacim sa príchodom očakávanej novinky LG V30 sa množia nielen špekulácie a uniknuté informácie, ale niektoré detaily odhaľuje samotný výrobca. Na svojom facebookovom profile LG prezradilo, že smartfón dostane displej s pomerom strán 18:9 a dátum jeho premiéry. Prvýkrát sa ukáže deň pred otvorením brán výstavy IFA 2017, teda 31. augusta.

LG V30

Dalšie podrobnosti sme sa dozvedeli z webu lgnewsroom.com. Nová vlajková loď bude vôbec prvým zariadením, ktoré dostane OLED FullVision displej s rpzlíšením 1440 x 2880 pixelov, ktorý je podľa LG ideálny pre využitie spolu s virtuálnou realitou. Pri šesťpalcovej uhlopriečke bude mať novinka menšie telo než mal predchodca V20. Dolný rám bude užší o 50 %, horný o 20 %. Logo výrobcu sa presťahovalo na zadnú stranu. Displej bude chrániť odolné sklíčko Gorilla Glass 5.

LG V30

Posledná nová informácia prišla dnes ráno. LG V30 dostane fotoaparát so sklenenou šošovkou Crystal Clear a doteraz najnižším clonovým číslom v smartfóne - f/1.6. V porovnaní s clonou f/1.8 poskytne o 25 % viac svetla. Vo všetkých oblastiach má byť fotoaparát podľa LG lepší než v predchodcovi. Pri snímaní širokouhlých záberov bude skreslenie okrajov na fotografiách o tretinu menšie. Nebude chýbať optická stabilizácia obrazu ani PDAF a laserové zaostrovanie. Napriek všetkým vylepšeniam bude modul zadného fotoaparátu o 30 % menší než pri V20.

O LG V30 sa tak toho dozvedáme stále viac. Vieme už aj jeho podobu, prezradili to snímky z
reklamného videa.

Zdroj: nadpis

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188