Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Samsung Gear VR 2 s ovládačom

· · Diskusia
Okuliare pre virtuálnu realitu využijete nielen na hranie hier, ale napríklad aj na prehliadanie fotografií a videí nasnímaných 360-stupňovou kamerou. V našom videu nájdete i ukážku prostredia a zoznámenie s funkciami.

Posledný model okuliarov Samsung Gear VR 2 dostal herný ovládač s ergonomickým dizajnom a klikateľným touchpadom pre jednoduché ovládanie. Pútko na zápästie zabezpečí, že vám ani pri prudkých pohyboch nespadne na zem.

Samsung Gear VR (SM-R324)

Okuliare disponujú 42 mm šošovkami so 101° zorným poľom, mäkkým polstrovaním a majú integrovaný touchpad. Nechýba im akcelerometer, gyroskop ani senzor pohybu. Sú kompatibilné s top modelmi radu Galaxy S6, S7 a S8. V balení nájdete nástavce s microUSB i USB-C konektorom.

Na popruhu pre uchytenie okolo hlavy je elastické pútko, do ktorého môžete vložiť ovládač v čase, keď ho nepoužívate. Nemusíte sa tak obávať, že ho niekde zapatrošíte. S plne nabitým smartfónom, v našom prípade Galaxy S8, si užijete v okuliaroch približne 100 minút zábavy.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188