Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Asus ZenFone 3 Zoom na Slovensku

· · Diskusia
Novinka z januárovej výstavy CES 2017 s 5,5'' Full HD displejom, 12 Mpix fotoaparátom s optickou stabilizáciou a 5000 mAh batériou sa začína predávať už aj v slovenských obchodoch.

Asus ZenFone 3 Zoom je dual SIM android so zaoblenou konštrukciou, ktorý láka na 12-megapixelový duálny fotoaparát. Ten pracuje na podobnom princípe ako snímač v iPhone 7 Plus. Hlavný objektív dostal svetelnosť f/1.7 a optickú stabilizáciu obrazu, druhý širokouhlý objektív s 59 mm ohniskovou vzdialenosťou disponuje 2,3-násobným zoomom.

Asus ZenFon Zoom 3 (ZE553KL)

Telefón podľa potreby kombinuje oba dva snímače a využíva digitálnu alebo optickú stabilizáciu. Videá zhotovíte až v 4K rozlíšení. Nechýba ani manuálny režim. Pre fanúšikov autoportrétov je tu 13 Mpix predná kamera s clonovým číslom f/2.0.

Okrem toho ZenFone 3 Zoom ponúkne 5,5-palcový Full HD displej, čipset Snapdragon 625 a 4 GB operačnú pamäť RAM. Napriek silnej 5000 mAh batérii má konštrukcia hrúbku iba 8 milimetrov. Kompletné špecifikácie sa dočítate v základnom infe.

Asus ZenFone 3 Zoom je na slovenskom trhu dostupný v čiernom prevedení s odporúčanou cenou 459 eur.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188