Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka ponúka novým zákazníkom neobmedzené dáta na celom Slovensku

· · Diskusia
Štvorkári, ktorí si kúpia novú SIM kartu alebo si prenesú svoje číslo, dostanú od svojho operátora letný darček. Neobmedzený objem dát môžu až do polovice septembra čerpať v domácej sieti aj v národnom roamingu.

Operátor láka do svojej siete nové ovečky na zaujímavý benefit. Každý, kto si od 21. júla do 31. augusta 2017 kúpi novú SIM kartu, dobije kredit aspoň za 4 € a zašle aktivačný e-mail, získa neobmedzený objem dát na surfovanie nielen v domácej sieti, ale aj v národnom roamingu. Podľa tlačovej správy sa akcia týka aj prenesených čísel. Za neobmedzené dáta na niekoľko týždňov tak zaplatíte spolu minimálne 8 eur (podľa výšky dobitého kreditu).

Nekonečné dáta od 4ky môžete čerpať až do 15. septembra 2017. Štartovací kredit 4 € spolu s dobitým kreditom je možné využiť na všetky dostupné služby 4ky. Na získanie bezplatných dát je potrebné zaslať aktivačný e-mail na adresu chcem@nekonecnedata.sk. Do predmetu správy napíšte aktuálne zakúpené telefónne číslo 4ky alebo prenesené číslo do 4ky a posledné štvorčíslie SIM karty. Príklad: 0950999999 1234. Bez zaslaného e-mailu bezplatné dáta nezískate.

4ka neobmedzené dáta leto

Údaje nájdete na obálke zakúpenej SIM karty, v zmluve, ktorú ste podpísali pri kúpe karty alebo prenose čísla alebo zavolaním na skrátené číslo *100#. Číslo SIM karty sa vám zobrazí na displeji telefónu. O úspešnej aktivácií nekonečných dát dostanete informáciu spätným e-mailom a SMS správou. Pri ukončení ponuky 15. 9. 2017 opäť dostanete SMS-ku s upozornením.

Netreba zabúdať, že tieto dáta, rovnako ako ostatné dátové balíčky, nemôžete využívať v EÚ roamingu. Pri ceste do niektorej z krajín Európskej únie musia Štvorkári za mobilné dáta aj po zavedení regulácie roamingových poplatkov platiť 4 centy za 1 MB dát. Kompletné informácie nájdete na webe operátora. Tvárou novej kampane sa stal spevák a zabávač Daniel Nekonečný.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188