Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Lenovo Moto G5S Plus má priniesť prémiový dizajn a duálny fotoaparát

· · Diskusia
Lenovo vraj pripravuje vynovený model Moto G5 Plus, ktorý by mal dostať elegantnejší dizajn, 4 GB RAM, väčší 5,5'' displej a duálny fotoaparát.

Na koniec júla pripravuje Lenovo predstavenie noviniek. Okrem Moto X4 by sme mohli vidieť vylepšený model Moto G5S Plus. Podľa marketingových materiálov, ktoré získal web venturebeat.com, by sa od svojho súrodenca Moto G5 Plus mal líšiť väčším 5,5-palcovým displejom (stále s Full HD rozlíšením), prémiovejším dizajnom, väčšou 4 GB kapacitou RAM, 64 GB úložiskom a disponovať má i duálnym fotoaparátom.

nazov

Zadný 12 Mpix fotoaparát má vystriedať duálny s 13 Mpix rozlíšením. Podobne ako napríklad fotoaparáty značky Huawei, bude jeden slúžiť na zachytenie farieb, druhý má byť monochromatický. Predná kamera by si mala polepšiť z piatich na osem megapixelov.

Vylepšenia by sa mal dočkať aj menší z dvojice radu Moto G5. Hovorí sa o 5,2'' Full HD displeji a hliníkovej konštrukcii. Hlavný fotoaparát má dostať iba jeden snímač.

Zdroj: venturebeat.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188