Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: Nokia 3310 (2017) v akciovej ponuke

· · Diskusia
V ponuke dotovaných zariadení Telekomu dnes pribudla vynovená legenda Nokia 3310 v modrej farbe. Novinka je reálne dostupná v e-shope.

Tohtoročnú novinku Nokiu 3310 začalo ako prvé na Slovensku ponúkať v polovici júna O2, no aktuálne je tento telefón v e-shope nedostupný. Internetové obchody očakávajú naskladnenie 20. júla. Od dnešného dňa sa dá kúpiť Telekome. V single SIM verzii a modrej farbe.

Nokia 3310 (2017) ponúka základné funkcie, má plastové telo a na odolnosť konštrukcie, ako pri legendárnej predchodkyni, sa radšej nespoliehajte. Prináša podobný dizajn, pribudlo však niekoľko inovácií: farebný 2,4-palcový displej, 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel, microUSB konektor a slot na pamäťové karty. Na pripojenie k internetu vám bude musieť stačiť 2G technológia.

Nokia

Tohtoročná Nokia 3310 dostala batériu s 1200 mAh kapacitou a v pohotovostnom režime vydrží s dvomi prihlásenými SIM kartami a každodenným presunom po rôznych miestach 14 dní. V telefóne nechýba známa hra Snake, vyzváňanie Nokia Tune, FM rádio alebo jednoduchý 2 Mpix fotoaparát s LED bleskom. Kompletné špecifikácie sa dočítate v základnom infe.

Nokia

Možno si plánujete novinku kúpiť z nostalgie alebo ako záložný mobil a ste zvedaví, ako vyzerá balenie a čo obsahuje. Odpoveď nájdete v našom krátkom videu.

Nokiu 3310 (2017) kúpite v Telekome za nasledovné ceny:

- 1 € mesačne pre Happy XS Mini (+ úvodný poplatok 1 €)
- 1 € mesačne pre Happy XS (+ úvodný poplatok 1)
- 1 € mesačne pre Happy S (+ úvodný poplatok 1)
- 1 € mesačne pre Happy XL Dáta pre mladých (+ úvodný poplatok 1 €)
- 1 € mesačne pre Happy M (+ úvodný poplatok 1)
- 1 € mesačne pre Happy L a XL volania (+ úvodný poplatok 1 €)
- 1 € mesačne pre Happy XL (+ úvodný poplatok 1 €)
- 1 € mesačne pre Happy XXL (+ úvodný poplatok 1 €)
- 1 € mesačne pre Happy Profi (+ úvodný poplatok 1 €)

Plná cena je u operátora stanovená na 59 eur.

Zdroj: telekom.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188