Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

11. júla spoznáme novinku LG Q6

· · Diskusia
LG láka na svojom facebookovom účte na pripravovanú novinku. Ukáže nám ju už o pár dní. Podľa zverejnených promo videí bude mať displej s pomerom strán 18:9 ako vlajková loď G6. Pôjde o jej mini verziu? Výrobca naznačil špecifikácie.

Mini verzie vlajkových lodí bývajú obľúbené pre podobné črty a niektoré vybrané funkcie, ktoré majú spoločné s top modelom. O zmenšenej G6 sa na internete špekuluje už dlhší čas, teraz nám potvrdil prípravu nového modelu samotný výrobca.

Niektoré poľské médiá dostali pozvánku s hashtagom #LGBarbeQ na predstavenie novinky s názvom LG Q6, ktoré prebehne v utorok 11. júla 2017 o 18-tej hodine.

LG Q6

Je možné, že globálne uvedenie novinky príde o niečo skôr. Veľa dní už ale neostáva. Z promo videa na facebookovej stránke LG Mobile je jasné, že Q6 dostane displej s pomerom strán 18:9. Naznačuje tam i odomykanie smartfónou tvárou.

Na stránke LG vyzýva čitateľov, aby napísali, ktorú z funkcií by radi videli na novom smartfóne. Dáva im na výber: 5,46'' Full Vision displej s Full HD rozlíšením, odolný hliníkový rám, ovládanie jednou rukou, širokouhlú kameru. Dá sa predpokladať, že Q6 dostane všetky spomínané funkcie. Čo všetko LG Q6 naozaj prinesie, sa dozvieme už o štyri dni.

Zdroj: facebook.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188