Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Wowfixit ochráni displej vrstvou z tekutého skla

· · Diskusia
Na slovenský trh prichádza unikátna technológia, ktorá ochráni displej neviditeľnou nanokryštalickou vrstvou. Skúšali sme rozbiť displej iPhonu SE. Podarilo sa?

Kúpite si nový, krásny telefón, a kedže chcete, aby vám čo najdlhšie slúžil a nepoškodil sa, kúpite naň obal a ochrannú fóliu na displej. V puzdre však elegantný dizajn zanikne a nalepenú fóliu vidno, kazí vzhľad. Navyše, ochrániť dnes tak populárne zaoblené displeje je občas takmer nemožné. Podľa vašich skúseností, ktoré nám opisujete vo svojich e-mailoch, máte problém kúpiť kvalitnú fóliu, ktorá by ochránila aj boky zahnutého displeja a neodliepala sa.

Wowfixit
Nanokryštalická vrstva na displeji

Riešením môže byť použitie novinky Wowfixit, s ktorou prišli izraelskí vývojári. Špeciálnu ochrannú vrstvu môžete naniesť na displeje tabletov, mobilov, notebookov, fotoaparátov i hodiniek. Po nanesení tekutého skla Wowfixit sú čisté, citlivejšie na dotyk a získavajú lepšiu ostrosť i jas. Aplikácia je jednoduchá.

Wowfixit

Najskôr displej zariadenia očistíte handričkou napustenou alkoholom. Výrobca odporúča nechajť ju zloženú, nerozprestierať, aby bola tekutina čo najviac koncentorovaná na jednom mieste. Následne osušíte jemnou handričkou. V druhom kroku na zariadenie aplikujete krúživými pohybmi Wowfixit prostredníctvom napustenej handričky, pretriete ňou celý povrch zariadenia a necháte tekuté sklo pôsobiť minimálne dve minúty. Potierať treba dôkladne celý povrch. Začnite malým krúžením po displeji a postupne robte väčšie a väčšie kruhy. Musíte mať istotu, že ste nevynechali žiadne miesto. Nezabudnite na objektív fotoaparátu.

Wowfixit

V poslednom kroku povrch preleštíte handričkou z mikrovlákna, ktorá je tiež súčasťou balenia. Ochrana nanesená v tenkej vrstve po stvrdnutí dokonale prekryje celý povrch zariadenia a ochráni displej pred poškriabaním, obliatím vodou, či poškodením nárazom. Trvácnosť je približne jeden rok. Potom výrobca odporúča celý postup zopakovať.

Wowfixit

Vďaka použitým nanotechnológiám je tekutá ochrana celkom neviditeľná. Má antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti, čím zabraňuje množeniu baktérii na zariadení. Wowfixit je navyše šetrný k prírode - 100 % prírodný a neobsahuje žiadne toxické látky.

Wowfixit

Na tlačovej konferencii sme mali možnosť vidieť odolnosť displeja chráneného vrstvou Wowfixit na vlastné oči. Zástupcovia firmy rozbalili priamo pred novinármi dva úplne nové iPhone SE. Na jeden naniesli špeciálnu vrstvu Wowfixit, druhý ostal bez ochrany. Ako prežili rezanie nožom, nárazy ostrou hranou a búchanie ťažkým predmetom, môžete vidieť na našich fotografiách.

Wowfixit

Kolegovia novinári sa na oboch telefónoch poriadne "vyzúrili", napriek tomu jeden ostal bez jediného poškodenia.

Tekuté sklo použil na ochranu redakčného Samsungu Galaxy S8 aj kolega Richard.

Wowfixit kúpite prostredníctvom e-shopu www.wowfixit.sk, v 720-tich pobočkách Slovenskej pošty alebo v predajniach GG Tabak v obchodných centrách a kioskoch.

Balenie v cene 19,99 eur obsahuje Wowfixit handričku napustenú nanotechnológiou, handričku na odmastenie s obsahom alkoholu, handričku z mikrovlákna na leštenie a návod na použitie.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188