Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

HTC U11 na Slovensku

· · Diskusia
V slovenských obchodoch a u mobilných operátorov Telekom a O2 si už môžete kúpiť najnovšiu vlajkovú loď s inovatívnym ovládaním stlačením bočných stien. V Telekome k nemu dostanete zadarmo fitnes náramok.

HTC U11 má dizajn typický pre modelový rad U - konštrukciu z kovu a skla a povrchom, ktorý má vyzerať ako kvapalina. Pýši sa odolnosťou voči vode a prachu s certifikáciou IP67. Jedinečným ho robí ovládanie stláčaním bočných stien. Reakcie sú rôzne podľa toho, či je stlačenie krátke alebo dlhé. Malú ukážku ovládania sme vám priniesli aj na našej facebookovej stránke.

HTC U11

Hardvérovou výbavou sa HTC U11 radí medzi špičku. Super LCD displej s 5,5-palcovou uhlopriečkou má QHD rozlíšenie 1440 x 2560 bodov, o výkon sa postará čipset Snapdragon 835 a 4 GB operačná pamäť RAM. Vnútorný 64 GB priestor si rozšírite microSD kartami. Čítačka odtlačkov je umiestnená tam, kde ju v redakcii radi vidíme - pod displejom. Novinka láka na 12-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a clonovým číslom f/1.7. Zahanbiť sa nenechá ani predná 16 Mpix kamera so sveteľnosťou f/2.0.

HTC U11 Telekom

Optika na zadnej strane smartfónu by mala podľa nezávislého testu DxOMark patriť k najlepším na trhu. HTC U11 aktuálne v redakcii testujeme, a tak sa už čoskoro môžete tešiť na podrobnú recenziu, v ktorej nebudú chýbať skúšobné snímky a videá. Súčasťou balenia sú slúchadlá Usonic s aktívnym potlačením šumu a k smartfónu ich pripojíte cez USB-C konektor. 3,5 mm jack na tele telefónu nenájdete. Kompletné špecifikácie sa dočítate v základnom infe.

HTC U11 má odporúčanú cenovku 749 eur. Kúpite ho nielen v bežnej predajnej sieti, ale aj v Telekome a O2. U modrého operátora zaplatíte pri kúpe v hotovosti 722 eur, prípadne si môžete k O2 paušálu uplatniť bonus na telefón. Na výber je čierna a strieborná verzia.

HTC U11 Telekom

V Telekome sa HTC U11 predáva v čiernej farbe a operátor vám k nemu zadarmo pribalí fitnes náramok UA Band. Ceny k Happy paušálom sú nasledovné:

- 13 € mesačne pre Happy XL Dáta pre mladých (+ úvodný poplatok 399, pri kúpe cez web 379 €)
- 13 € mesačne pre Happy M (+ úvodný poplatok 399, pri kúpe cez web 379 €)
- 13 € mesačne pre Happy L a XL volania (+ úvodný poplatok 349 €, pri kúpe cez web 329 €)
- 11 € mesačne pre Happy XL (+ úvodný poplatok 299 €, pri kúpe cez web 279 €)
- 18 € mesačne pre Happy XXL (+ úvodný poplatok 299 €, pri kúpe cez web 279 €)
- 5 € mesačne pre Happy Profi (+ úvodný poplatok 299 €, pri kúpe cez web 279 €)

Plná cena je u operátora stanovená na 749 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188