Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

V O2 si od dnešného dňa kúpite Nokiu 3310

· · Diskusia
Legendárna Nokia 3310, ktorá budila záujem verejnosti ešte pred svojím oficiálnym uvedením, je od dnešného dňa dostupná v e-shope a predajniach modrého operátora. Na výber sú tri farebné verzie i dual SIM prevedenie. V priebehu leta pribudnú Nokie s Androidom.

O2 ako prvý slovenský operátor prináša vynovenú legendu Nokiu 3310. O jej nesmrteľnosti svedčí aj fakt, že v sieti O2 je ich prihlásených stále viac než dve tisícky. Napriek tomu, že podiel smartfónov neustále rastie, zákazníci kupujú i tlačidlové mobily s alfanumerickou klávesnicou, ktoré sa najmä starším ľuďom ľahšie ovládajú než dotykové smartfóny.

Nokia 3310 2017

Nová Nokia 3310 prináša podobný dizajn a množstvo inovácií. Farebný 2,4-palcový displej, 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel, microUSB konektor a slot na pamäťové karty. Na pripojenie k internetu vám bude musieť stačiť 2G technológia.

Nokia 3310 2017

Pôvodná Nokia 3310 bola známa nielen odolnou konštrukciou, ale aj dlhou výdržou na jedno nabitie. Tohtoročný model dostal 1200 mAh kapacitu a v pohotovostnom režime vydrží s dvomi prihlásenými SIM kartami a každodenným presunom po rôznych miestach 14 dní. V telefóne nechýba známa hra Snake, vyzváňanie Nokia Tune, FM rádio alebo jednoduchý 2 Mpix fotoaparát s LED bleskom. Kompletné špecifikácie sa dočítate v základnom infe.

Nokia 3310 2017

Možno si plánujete novinku kúpiť z nostalgie alebo ako záložný mobil a ste zvedaví, ako vyzerá balenie a čo obsahuje. Odpoveď nájdete v našom krátkom videu.

Nokiu 3310 si kúpite za 59 eur v predajni O2 alebo e-shope operátora. Iba v hotovosti. K dispozícii bude v troch prevedeniach: modrá, šedá a červená. Všetky budú dostupné aj ako dual SIM variant. Nokia 3310 bude v internetovom obchode naskladňovaná postupne, v predajniach je dostupná už dnes.

V internetovom obchode sú zobrazené už aj nové Nokie s androidom. Predávať sa začnú postupne v priebehu leta. Presný dátum zatiaľ nepoznáme, vieme aspoň ceny. Nokiu 3 si v hotovosti kúpite za 146 eur, Nokiu 5 za 218 eur a najlepšie vybavenú Nokiu 6 za 242 eur. V predajni si môžete všetky tri vyskúšať.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188