Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: HTC U Play

· · Diskusia
Android s 5,2'' Full HD displejom upúta na prvý pohľad štýlovým lesklým dizajnom. Jeho slabinou je 2500 mAh batéria a odvážna cenovka.

V nedávnej recenzii HTC U Play sme pochválili pekný 5,2-palcový Super LCD displej s Full HD rozlíšením, čítačku odtlačkov umiestnenú na prednej strane pod displejom a nič podstatné nám nechýbalo ani v grafickej nadstavbe HTC Sense. Efektná konštrukcia s lesklým povrchom si ale vyžaduje časté leštenie.

HTC U Play

Na tele smartfónu nenájdeme 3,5 mm jack. Slúchadlá v balení, ktoré pripojíte cez nový USB-C konektor, príjemne prekvapili kvalitnou reprodukciou, nemajú však reguláciu hlasitosti. Tú si upravíte iba cez telefón. Plusom HTC U Play je zadný 12-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou a predná 16 Mpix Ultra Pixel kamera. Skúšobné snímky a videá nájdete v článku Takto fotí HTC U Play + videá z mobilu.

Okrem odvážnej cenovky môžeme medzi mínusy zaradiť slabú výdrž na jedno nabitie, starší operačný systém Android 6.0 Marshmallow a pomalší procesor Helio P10. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188