Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange Max Roaming: neobmedzené volania, SMS a 2 GB dát za 2,45 €

· · Diskusia
Od 15. júna 2016 upravuje Orange doplnkové roamingové služby. Cestovateľské balíčky môžu byť pre niektorých zákazníkov výhodnejšie než ceny novej európskej roamingovej regulácie. Navyše k nim získajú rodinné poistenie a zvýhodnenú komunikáciu v krajinách mimo EÚ.

Už zajtra vstupuje v platnosť nariadenie Európskej komisie o roamingových poplatkoch pri komunikácii v krajinách EÚ. Svoju ponuku zákazníkom predstavil Orange už včera, kedy uviedol aj portfólio nových paušálov Go Europe.

Zákazníci sa môžu sami rozhodnúť, či budú v roamingu komunikovať za regulované ceny platné v EÚ, alebo si zvolia niektorý z cestovateľských balíkov, ktorý im komunikáciu v zahraničí môže ešte viac zvýhodniť. Netreba zabúdať, že regulácia roamingu platí len v štátoch Európskej únie, Nórsku, Lichtenštajnsku a na Islande. Cestovateľské balíky V Európe ako doma Plus a Max Roaming ponúkajú výhodnejšiu komunikáciu nielen v EÚ, ale aj vo Švajčiarsku, kde vďaka nim zákazníci zaplatia za komunikáciu rovnako ako v Európskej únii.

“Orange”

Sú výhodnou alternatívou predovšetkým pre majiteľov nižších a stredných paušálov, ktorí majú predplatený určitý počet minút, SMS či dát, a tak si zákazník svoj domáci balík môže ušetriť na domácu komunikáciu, a v zahraničí čerpá doplnkový balík. Zákazníkom s neobmedzenými paušálmi sa oplatia, ak cestujú do krajín, na ktoré sa nevzťahuje nová regulácia.

Ku všetkým paušálom je možné si aktivovať balík V Európe ako doma Plus a majitelia vybraných paušálov s mesačným poplatkom od 30 eur vyššie majú k dispozícii aj Max Roaming. Obidva balíky ponúkajú výhodnejšiu komunikáciu nielen v EÚ, ale aj vo Švajčiarsku. Navyše, aj vo vybraných krajinách sveta a obľúbených dovolenkových destináciách ako Egypt, Turecko, Čierna Hora, Monako či USA, zlacňuje Orange komunikáciu na 0,39 eur za minútu, SMS aj MB.

Orange roaming EÚ

Významným benefitom cestovateľských balíkov je cestovné poistenie pre celú rodinu s krytím až do výšky 100 000 eur. Vďaka poisteniu, ktoré zákazníci získajú automaticky ako bonus k cestovateľskému balíčku, môžu ušetriť až desiatky eur.

V Európe ako doma Plus
Aktivovať sa dá ku všetkým paušálom za mesačný poplatok 2,90 eur. Zákazníci s ním získavajú 40 % zľavu na odchádzajúce hovory v EÚ a Švajčiarsku a za každú minútu zaplatia 0,06 eur. S balíkom v Európe ako doma Plus môžu zákazníci prenášať dáta pri plnej rýchlosti za 60 centov / 100 MB. Navyše, vo vybraných krajinách sveta zákazníci komunikujú so zľavou 20 % oproti dnešnej cene. Za každú minútu, 1 MB a SMS-ku tak zaplatia 0,39 eur.

Max Roaming
Aktivovať si ho môžu majitelia paušálov s mesačným poplatkom 30 eur a viac. Aktuálne je tento balík dostupný s 50 % zľavou z mesačného poplatku, čiže už za 2,45 eur mesačne. Zákazníci sa s ním v komunikácii v EU a vo Švajčiarsku vôbec nemusia obmedzovať, pretože získajú neobmedzené odchádzajúce hovory a SMS a navyše 2 000 MB voľných dát. Po ich minutí zaplatia za každých 100 MB 0,6 eur. V balíku je tiež zahrnutá zvýhodnená cena za minútu, SMS a MB 0,39 eur platná vo vybraných krajinách sveta.

Orange upravil aj svoje dátové cestovateľské balíky. Pri každom sa mení účtovací interval v EÚ, pričom za každých začatých 100 MB dát zákazník zaplatí len 0,60 eur a zároveň 1 MB dát vo vybraných krajinách sveta stojí len 0,39 eur. Pri niektorých dátových cestovateľských balíkoch Orange znížil mesačný poplatok, vďaka čomu sa stali pre zákazníka atraktívnejšie.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188