Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka: volania v EÚ bez príplatku a nový dátový balík

· · Diskusia
Štvrtý operátor sa prispôsobil nariadeniam Európskej únie o účtovaní cien v roamingu a prináša svoju ponuku platnú od 15. júna.

4ka už na jeseň 2015 zaviedla jednotnú cenu 4 centy za minútu hovoru, jednu SMS správu a 1 MB dát v celej EÚ. Tá bude platiť Štvorkárov platiť aj po 15. 6. 2017, keď do platnosti vstúpi nová európska regulácia cien mobilných služieb v krajinách Európskej únie. Od polovice júna už v týchto krajinách nebudú platiť za prichádzajúce volanie.

Od rovnakého dátumu prináša operátor nový program služieb Moja 4ka Svet, ktorý bude automaticky aktivovaný na každej SIM karte, a ktorý umožňuje zákazníkom dátovať v zahraničí za výhodných podmienok. K Mojej 4ke Svet si zákazníci môžu aktivovať dátový balík EÚ DÁTA. Za 5 eur tak získajú na 15 dní 500 MB dát.

“4ka”

Aktivovať balík EÚ DÁTA si môžu všetci zákazníci 4ky využívajúci program služieb Moja 4ka Svet zaslaním SMS v tvare EUDATA 1 na skrátené číslo 950. Jednotky dát sa z balíka čerpajú iba v krajinách EÚ mimo Slovenska.

4ka v tlačovej správe informuje, že nebude sledovať či obmedzovať využívanie svojich služieb v EÚ. Je jedno, či budete služby využívať doma alebo v inej krajine únie, stále budete platiť rovnakú cenu 4 centy za minútu / SMS / 1MB. V 4ke nebudú existovať žiadne príplatky.

Žiadny z TO. balíkov neplatí mimo územie Slovenska. Na komunikáciu v krajinách EÚ zákazníci využijú iba jednotnú cenu 4 centy za minútu, SMS-ku a megabajt dát. Priplatiť si môžu 5 eur za 500 MB balík s obmedzenou platnosoťou 15 dní, nie 30 ako tomu býva pri tradičných balíkoch.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188