Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

S predplatenkou O2 Voľnosť zaplatíte za celý hovor 10 centov

· · Diskusia
Po siedmich rokoch prináša O2 do svojho portfólia novú predplatenú kartu. V limitovanej edícii bude dostupná iba do konca tohto roka. O2 Voľnosť kombinuje výhodu paušálov s neobmedzenými volania do všetkých sietí s výhodami predplatenej karty.

Predplatenú kartu O2 Fér doplní od 13. júna nový produkt O2 Voľnosť. Prináša neobmedzené hovory do všetkých sietí s jednotnou cenou 10 centov za hovor, nech už trvá akokoľvek dlho. Za jednu SMS-ku zaplatíte 5 centov a záujemca o dátový balík si môže kúpiť 1 GB dát za 5 eur.

Ak dáta v telefóne nevyužívate pravidelne, rozhodnúť sa môžete pre službu Internet na deň s objemom 250 MB za 50 centov.

O2 predajňa

Predplatená karta O2 Fér sa neruší, ale nebude od 13. 6. 2017 v predaji. V prípade záujmu je možné zmeniť program predplatenej karty O2 Voľnosť na O2 Fér s dobíjaním kreditu. Prechod uskutočníte na webstránke operátora, v predajni alebo prostredníctvom SMS správy.

Pre porovnanie: s predplatenou kartou O2 Fér máte volania do všetkých sietí a celej EÚ za 13 centov, SMS správa stojí 6 centov a na dátovanie si môžete dokúpiť niektorý z internetových balíčkov. V sieti O2 voláte po 1. minúte zadarmo.

Od operátora aktuálne zisťujeme odpovede na niekoľko otázok. Zaujíma nás, či s novou kartou O2 Volnosť môže zákazník využívať bezplatné volania v sieti O2 po 1. minúte zadarmo, či 10-centový poplatok za hovor platí aj pre volania do ČR a krajín Európskej únie, a či služba V Česku ako doma platí aj pre O2 Volnosť. Akonáhle budeme mať odpovede, doplníme ich do článku.

Doplnené:
1. Plati pre O2 Volnosť volanie v sieti O2 po 1. minute zadarmo?
Celý hovor je len za 10 centov. Unikátnou výhodou novej predplatenej karty je, že zákazníci už nemusia rátať minúty a môžu volať pokojne aj hodinu.
2. 10-centový poplatok za hovor platí aj pre volania do ČR a EÚ?
Štandardne platí do všetkých sietí rovnako ako pri iných programoch O2.
3. V Česku ako doma platiíaj pre O2 Volnosť?
Áno, platí to štandardne ako pri iných programoch O2.
4. Keď mi to bude viac vyhovovať, môžem neskôr z O2 Volnosť prejsť na O2 Fér?
Áno, z predplatenej karty O2 Voľnosť sa dá prejsť na predplatenú kartu O2 Fér.

Zdroj: operátor

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188