Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung za necelý mesiac predal vyše 5 miliónov Galaxy S8 a S8+

· · Diskusia
O úspechu nových top modelov svedčili už vysoké predobjednávky. Necelý mesiac od globálneho štartu predaja sa výrobca pochválil sedemciferným číslom.

Predaj tohtoročných vlajkových lodí Galaxy S8 a Galaxy S8+ odštartoval 21. apríla. Podľa vyjadrení zástupcu Samsungu pre web theinvestor.co.kr prebiehal po celom svete úplne hladko. Za necelý mesiac sa obidvoch modelov spolu predalo viac než päť miliónov kusov.

Samsung Galaxy S8+

Odhaduje sa, že do konca druhého kvartálu tohto roka sa číslo vyšplhá na 20 miliónov dodaných zariadení. Za celý rok od uvedenia by sa malo predať približne 50 až 60 miliónov smartfónov Galaxy S8 a S8+.

Videorecenzia

Na Slovensku je dvojica dostupná od 28. apríla. Vysoký záujem prejavili aj zákazníci Telekomu. Počet predobjednávok bol až 2,5-násobne vyšší než pri Galaxy S7 a S7 edge.

Veľký dopyt u slovenských zákazníkov v predpredaji potvrdilo koncom apríla aj slovenské zastúpenie Samsungu. Bližšie čísla ale nezverejnilo.

Zdroj: theinvestor.co.kr

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188