Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: nové paušály Go - viac minút, dát a medzinárodné hovory

· · Diskusia
Orange vynovil svoje portfólio paušálov, ktoré ponúknu dáta už aj v programoch s mesačným poplatkom od 20 eur, možnosť dokúpiť si 1 GB dát využiteľných doma aj v EÚ za 3 eurá a súčasťou paušálu sú i medzinárodné hovory.

Od dnes sú v ponuke nové paušály Go, ktoré sa prispôsobujú európskej regulácii roamingu. Nové pravidlá začnú platiť od 15. júna 2017 a téme sme sa venovali v článku Koniec poplatkov za roaming v EÚ sa blíži. Sú známe ceny medzi operátormi.

Nová rodina Go paušálov ponúka balíky mobilných služieb už od 5 eur mesačne. Zákazníci môžu posielať správy rovnako v krajinách Európskej únie, ako aj na Slovensku. Všetky programy, vrátane najnižších, obsahujú voľné minúty pre volania v rámci Slovenska, do Európskej únie aj z Európskej únie.

Súčasťou všetkých paušálov s mesačným poplatkom nad 20 eur je dátový balíček. Ten obsahuje 100 MB univerzálnych dát využiteľných či už doma alebo v EÚ a taktiež bonusové dáta až do objemu 10 GB, ktoré môže zákazník využiť doma alebo aj v EÚ s regulovaným roamingovým príplatkom. Novinkou je možnosť navýšiť si dátový balíček o 100 MB za 1 €, 500 MB alebo 1 GB za 3 eurá. Dokupované dáta pri všetkých paušáloch môžu zákazníci využívať nielen doma, ale aj v celej EÚ bez roamingového príplatku.

Zákazníci, ktorí mobilný telefón využívajú prioritne na volania, majú po novom k dispozícii paušály začínajúce na cene 5 eur mesačne. Konkrétne paušál Go 5 € ponúka 50 voľných minút a neobmedzené volania jednému blízkemu v Orangei. S paušál Go 10 € získajú zákazníci dvojnásobne vyšší počet voľných minút a možnosť nekonečných volaní na 3 čísla v sieti Orange. Pri tomto paušále majú zákazníci navyše možnosť si viacnásobne dokúpiť 100 MB dát využiteľných v SR, ako aj v EÚ už za 1 euro. Za rovnakých podmienok si môžu zákazníci dokúpiť dáta aj k paušálu Go 15 €, ktorý obsahuje 150 voľných minút a nekonečné volania až na 5 čísel v Orangei.

Orange Go

Go 20 € získajú zákazníci 200 voľných minút do všetkých sietí vrátane EÚ, aj nekonečné volania na 5 čísel svojich blízkych v Orangei. Paušál obsahuje okrem 100 MB univerzálnych dát využiteľných v EÚ aj v SR i 500 MB bonusových dát. Po ich prečerpaní si zákazníci môžu dáta automaticky navyšovať o 500 MB za 3 eurá.

Go 25 € poskytuje nekonečné volania v sieti Orange a až 250 voľných minút na volania do všetkých sietí či už v SR alebo v rámci EÚ. Go 25 € okrem volaní obsahuje 1 GB dát. V prípade ich prečerpania môžu zákazníci využiť automatické navýšenie. Za 3 eurá získajú ďalší 1 GB dát s možnosťou ich využitia či už v SR alebo v EÚ.

Orange Go

Všetky paušály s mesačným poplatkom od 30 eur obsahujú nekonečné volania do všetkých sietí v rámci Slovenska a takisto v rámci Európskej únie. Samozrejmosťou sú dátové balíčky. Paušál Go 30 € navyše ponúka 500 voľných minút platných pre hovory do všetkých sietí zo Slovenska do EÚ, USA a Kanady a 2 GB bonusových dát. Pre náročných zákazníkov, ktorí chcú mať všetky služby v jednom balíku a bez obmedzení, pripravil Orange dva komplexné programy za 40 a 65 eur mesačne.

Orange Go

Go 40 € prináša okrem vyššie spomínaných neobmedzených volaní aj 1000 voľných minút na volania zo Slovenska do EÚ, 6 GB bonusových dát a neobmedzené SMS správy v rámci Slovenska a EÚ. Špičkou je paušál Go 65 , s ktorým sa zákazník nemusí obmedzovať. Ponúka neobmedzené volania doma aj v zahraničí, neobmedzené množstvo SMS správ a 10 GB bonusových dát.

Pokiaľ zákazníkom nestačia dáta obsiahnuté v paušály, môžu si kedykoľvek dokúpiť Internet v mobile 1 GB dát za 3 € alebo si môžu objednať automatické zvýšenie objemu dát o 1 GB za 3 €. Tieto dáta sú využiteľné ako na Slovensku, tak aj v EÚ bez akéhokoľvek príplatku.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188