Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Honor 8 Pro

· · Diskusia
Postrehy a skúsenosti recenzenta Matúša s prémiovým 5,7'' dual SIM androidom už poznáte z našej recenzie. Druhý názor kolegu Richarda prezradí krátke video.

Honor 8 Pro sa cenovkou podobá vlajkovej lodi materskej značky Huawei P10. A v mnohých parametroch ju prekonáva: v rozlíšení displeja, kapacite RAM i väčšej batérii. V kvalite fotoaparátov však Honor 8 Pro s P10 súperiť nemôže. Zaostáva hardvérom aj softvérom. Výsledky duálneho 12 Mpix fotoaparátu si môžete pozrieť v článku Takto fotí Honor 8 Pro + videá z mobilu.

Honor 8 Pro

V recenzii sme pochválili výkonný procesor Kirin 960, veľkú 6 GB operačnú pamäť a 64 GB vnútorný priestor, ktorý je navyše možné rozšíriť microSD kartou. Nesklamal ani displej s QHD rozlíšením 1440 x 2560 bodov či svižné reakcie prostredia. Výhodou je infraport a dobrá výdrž na jedno nabitie. Do necelých 7 milimetrov tenkej konštrukcie sa zmestila 4000 mAh batéria. Kompletné špecifikácie sa dočítate v základnom infe.

Súčasťou balenia sú papierové okuliare pre virtuálnu realitu, ktoré poslúžia skôr na spetrenie pri posedení s kamarátmi než na dlhodobú zábavu.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188