Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Nainštalujte si launcher TouchWiz Home z Galaxy S8 na svoj Samsung

· · Diskusia
Samsung sprístupnil v obchode s aplikáciami aktualizáciu svojej domácej obrazovky, ktorá beží na nových top modeloch radu Galaxy S8. Niektoré nové funkcie tak môžete mať aj na iných Samsungoch. Podmienkou je operačný systém Android 7.0 Nougat.

Nové Samsungy Galaxy S8 a Galaxy S8+ dostali TouchWiz Home vo verzii 6.1.02. Rovnaký launcher si môžete stiahnuť na ktorýkoľvek iný Samsung, v ktorom beží operačný systém Android 7.0 Nougat. Stiahnuť si ho môžete z Google Play.

Samsung Galaxy S8+

Prostredie domácej obrazovky sa s novou verziou zmenilo a prináša niekoľko noviniek. Pokiaľ máte radi režim zobrazenia všetkých aplikácií na domácich obrazovkách, s novým launcherom to nie je žiadny problém. Kolega Matúš, ktorý testoval Galaxy S8, si ale v recenzii pochvaľoval napríklad rýchly vstup do menu aplikácií jednoduchým potiahnutím po obrazovke nadol alebo nahor. Nemusíte tak už hľadat ikonu Aplikácie na obrazovke. Stačí potiahnuť prstom.

Pokiaľ chcete mať túto návykovú funkciu vo svojom smartfóne, stačí navštíviť Google Play alebo si stiahnuť súbor APK. Musíte však vlastniť Samsung Galaxy s Androidom 7.0, na platformu 6.0 Marshmallow nový launcher nenainštalujete.

Zdroj: theandroidsoul.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188