Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Fony.sk idú za vami: Vyskúšajte si Galaxy S8 a S8+ medzi prvými

· · Diskusia
Toto tu ešte nebolo! V nedeľu 23. apríla kolega Richard vezme Samsung Galaxy S8 aj S8+ a vyberie sa osobne za vami. Do štvrtku 27. apríla 2017 sa chystá pozdraviť čitateľov Fony.sk v ôsmich mestách medzi Bratislavou a Košicami.

V spolupráci so Samsungom sme vymysleli spôsob, ako si vyskúšať horúce novinky tejto značky skôr, než sa začnú oficiálne predávať. A popri tom môžete s Rišom podebatovať o všetkom možnom aj nemožnom. A najlepšie na tom je, že nebudete musieť chodiť ďaleko.

Samsung Galaxy S8

Najprv to mali byť len štyri zastávky. Aj na základe vašich reakcií pod videorecenziou Galaxy S8 sme si však povedali, že tých zastávok môže byť predsa viac. Rišo teda príde všade tam, kde o to budete stáť a bude to v jeho silách.

"Nič podobné som nikdy predtým nerobil, preto som sám zvedavý, ako to celé dopadne. Chýbať nebude ani typické video z mojej cesty, ktoré nájdete na YouTube kanáli Fony.sk."

Celú video pozvánku si môžete pozrieť tu:

Predbežný plán

23. 4. 2017, nedeľa, 14:00 - Nitra
23. 4. 2017, nedeľa, 18:00 - Zvolen
24. 4. 2017, pondelok, 12:00 - Lučenec
24. 4. 2017, pondelok, 17:00 - Košice
25. 4. 2017, utorok, 12:00 - Poprad
25. 4. 2017, utorok, 17:00 - Žilina
26. 4. 2017, streda, 12:00 - Trenčín
27. 4. 2017, štvrtok, 17:00 - Bratislava

Samsung Galaxy S8

Radi by ste sa s Rišom a ďalšími fanúšikmi Fony.sk stretli? Ak to myslíte skutočne seriózne, napíšte e-mail na riso@fony.sk a do predmetu zadajte S8 a mesto, v ktorom by ste sa chceli stretnúť. Napríklad "S8 Košice". Pozor, dôkladný predmet správy je základ úspechu!

1. Adresa: riso@fony.sk
2. Predmet správy: S8 xxx (mesto, v ktorom sa chcete stretnúť)
3. Telo správy: kontakt na seba, prezývku z diskusií, čokoľvek, čím nás chcete zaujať.

"Budem sa snažiť odpísať každému. Celé to bude jeden veľký pokus. Možno to zaujme dokopy desať ľudí, a možno vás bude sto. Ktovie. V sobotu poobede však každému odpíšem, kedy a kde sa môžeme vidieť. Teším sa na vás!"

Samsung Galaxy S8

Limit na jedno mesto stanovujeme na max. 8 osôb. Ak sa tento koncept osvedčí, nabudúce to radi spravíme aj vo väčšom štýle. Zatiaľ budeme vyberať asi len podľa toho, čo (rozumné, vtipné, šialené) napíšete do tela správy. Je to kruté, ale nič lepšie nám nenapadlo.

Priebežné informácie, fotografie a videá z cesty Fony.sk po Slovensku nájdete na instagramovom konte Fony.sk. Chýbať nebudú ani fejsbúkové statusy. Dlhšie videá pribudnú zase na našom YouTube kanáli. Už teraz je jasné, že to bude veselá, ale náročná cesta. Držte Richardovi palce, vraj už má na aute letné pneu. :)

Zatiaľ si môžete pozrieť, ako vyzerá taký bežný novinársky výlet do Londýna:

P.S. Vedeli ste, že v týchto dňoch oslavujú Fony.sk dvanáste výročie? Tak toto bude taká naša skromná oslava. :)

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188