Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Swan: v ôsmich mestách získate LTE Internet TO.doma už od 1 € mesačne

· · Diskusia
Rýchle internetové pripojenie pre domácnosti šírené vzduchom môžete vo vybraných mestách získať na celý rok už od jedného eura mesačne.

Zákazníci ôsmich miest majú možnosť získať službu To.doma na prvých 12 mesiacov s výraznou zľavou z mesačného poplatku. Vysokorýchlostný internet využíva na šírenie signálu 3,7 GHz pásmo. Ide o alternatívu pre zákazníkov, ktorí nemajú pripojenie na internet cez optické káble, alebo sú odkázaní na služby cez DSL, Wi-Fi či WiMax.

“Swan

LTE internet je riešením napríklad pre obyvateľov rodinných domov, keďže je signál šírený vzduchom a nie je potrebné riešiť komplikovanú kabeláž. Pri 24-mesačnej viazanosti môžu zákazníci v mestách Prievidza, Handlová, Bojnice, Turčianske Teplice, Trnava, Hrnčiarovce nad Parnou, Zeleneč a Modranka získať službu To.doma na prvých 12 mesiacov za uvádzaciu cenu. Ponuka platí len do 30. 4. 2017.

Swan To.doma

TO.doma S je určená menej náročným domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 12 / 1 Mbps. Akciová cena mesačného poplatku je 1 €. Vyšší program TO.doma M poskytuje maximálnu rýchlosť 25 / 2 Mbps a stojí 3 €. Pre náročných zákazníkov je určený produkt TO.doma L s rýchlosťou maximálne 70 / 5 Mbps za 5 €. K TO.doma L si môžete pri 24-mesačnej viazanosti zakúpiť Wi-Fi router za 1 €. Zriaďovací poplatok je pri všetkých troch programoch 33 €.

Službu spustil operátor v novembri 2015. Podrobnosti sme priniesli v článku Swan ponúka na frekvencii 3,7 GHz LTE internet pre domácnosti.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Zdroj: swan.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188