Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

HTC One X10: 5,5'' Full HD displej, 16 Mpix fotoaparát a 4000 mAh batéria

· · Diskusia
Na ruskej stránke HTC sa objavil nový model radu One. V kovovom tele so známym dizajnom sa ukrýva výbava strednej triedy. Lákadlom je silná batéria s rýchlym nabíjaním.

Nástupca modelu HTC One X9 má rovnakú veľkosť uhlopriečky, rozlíšenie displeja i kapacitu pamätí. Vylepšenia sa dočkali obidva fotoaparáty, procesor a batéria. Pribudol aj snímač odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane. Výbava je ukrytá v kovovom tele, ktoré má byť podľa výrobcu odolné voči poškriabaniu. Na konštrukcii by nemali ostať stopy ani po menších pádoch.

HTC One X10

HTC One X10 má rozmery 153 x 76 x 8,2 mm a hmotnosť 175 gramov. Super LCD displej s 5,5'' uhlopriečkou a Full HD rozlíšením chráni odolné sklíčko Gorilla Glass. Výkon zabezpečí procesor Helio P10 a 3 GB operačná pamäť RAM. Vnútorný 32 GB priestor je rozšíriteľný microSD kartami do veľkosti 2 TB. Novinka dokáže pracovať s dvomi SIM kartami naraz, pričom obidva sloty podporujú 4G pripojenie. Pravdepodobne pôjde o hybridný slot.

HTC One X10

Zadný 16-megapixelový fotoaparát má clonové číslo f/2.0 a v Pro režime vie ukladať snímky aj do formátu RAW. Video nahráva vo Full HD rozlíšení rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Predná 8 Mpix kamera so svetelnosťou f/2.2 sníma videá v rovnakom rozlíšení. Vo výbave nájdeme Bluetooth 4.2, Wi-Fi, DLNA, GPS, Glonass, 3,5 mm jack, microUSB konektor a 4000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním.

HTC One X10

HTC One X10 sa má začať predávať v Rusku ešte tento mesiac za odporúčanú cenu 19990 rubľov. V prepočte približne 334 eur. Na výber bude čierna a strieborná verzia. Predchodca sa na našom trhu oficiálne nepredával a inak tomu zrejme nebude ani pri One X10.

Zdroj: htc.com/ru

Diskusia
2 príspevky
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188