Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Samsung Galaxy A5 (2017)

· · Diskusia
Videorecenzia tohtoročnej generácie smartfónu radu Galaxy A s 5,2'' Full HD displejom, vynoveným dizajnom, dvojicou 16 Mpix fotoaparátov, väčšou pamäťou a odolnosťou voči vode.

Modelový rad Galaxy A, ktorý kladie dôraz na dizajn, býva u zákazníkov obľúbený. Už tradične patria tieto smartfóny medzi najpredávanejšie aj u našich mobilných operátorov. Nová generácia má zaoblenú konštrukciu z kovu a skla. Sklenená zadná stena je efektná, no zároveň veľký lapač odtlačkov. V nedávnej recenzii nájdete nielen naše skúsenosti z testovania, ale aj fotogalériu telefónu v dvoch farebných odtieňoch - modrej a ružovej.

Samsung Galaxy A5 (2017) A520F

Samsung Galaxy A5 (2017) má opäť 5,2-palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlíšením, tentoraz s funkciou Always On. Na zhasnutej obrazovke vidíte nielen čas a dátum, ale aj notifikácie z niektorých aplikácií. Tohtoročná A5 ponúka i vyššiu kapacitu pamätí - 3 GB RAM, 32 GB úložisko a 3000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním.

Zadný fotoaparát i predná kamera dostali rovnaké 16 Mpix rozlíšenie s clonovým číslom f/1.9, ale bez optickej stabilizácie obrazu. Kvalitu snímok a videí si môžete pozrieť v článku Takto fotí Samsung Galaxy A5 (2017) A520F + videá z mobilu. Novinkou je USB-C konektor a určite poteší vodeodolné telo s certifikáciou IP68. Všetky podrobnosti o novinke nájdete v základnom infe.

Videorecenzia:

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188