Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Galaxy Tab S3 príde na Slovensko v apríli

· · Diskusia
Novinka z portfólia tabletov, ktorú Samsung predstavil na tohtoročnom MWC v Barcelone, sa v slovenských obchodoch začne predávať o štyri týždne. Galaxy Tab S3 prináša 9,7'' displej s jemným rozlíšením, stereo reproduktory a novú verziu pera S Pen.

Samsung Galaxy Tab 3 je tabletom pre náročných. Zodpovedá tomu tenké kovové telo, hardvérová výbava i cena. V novinke beží OS Android 7.0 Nougat a nová verzia grafickej nadstavby výrobcu, ktorá sa už nevolá TouchWiz, ale Grace UX. Vylepšenia sa dočkalo aj dotykové pero S Pen, ktoré je súčasťou balenia. Má tenšiu špičku (0,7 mm) a zároveň vyššiu citlivosť na tlak. Pero môžete použiťť aj na písanie poznámok na vypnutom displeji, editáciu PDF dokumentov alebo kreslenie pomocou nástroja Advanced Drawing.

Galaxy Tab S3

Medzi kľúčové špecifikácie patrí 9,7-palcový displej s rozlíšením 2048 x 1536 bodov, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, čítačka odtlačkov a 6000 mAh batéria s rýchlym nabíjaním. Galaxy Tab S3 je vybavený 13 Mpix zadným fotoaparátom, ktorý podporuje prehrávanie HDR videí a prednou 5 Mpix kamerou.

Galaxy Tab S3

Nechýbajú sloty na SIM a microSD kartu. Nebudete tak odkázaní len na Wi-Fi pripojenie, ale budete môcť využiť aj mobilné dáta cez LTE sieť. Kompletné špecifikácie a živé fotografie nájdete v základnom infe.

Samsung Galaxy Tab S3 sa na Slovensku začne predávať v polovici apríla za odporúčanú cenu 769 eur.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188