Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Lenovo Moto M dostupné v novej farbe a s nižšou cenovkou

· · Diskusia
Dual SIM android s atraktívnym dizajnom, kvalitnou kovovou konštrukciou a 5,5'' Full HD displejom sa začal v slovenských obchodoch predávať v novej farebnej verzii. Poteší nižšou cenovkou.

Štýlový smartfón sa na Slovensku začal predávať začiatkom tohto roka a dostupný je aj u mobilných operátorov. Láka na atraktívny dizajn, kvalitnú kovovú konštrukciu odolnú voči jemnému ošplechnutiu vodou a pekný 5,5-palcový Full HD displej. Kompletnú recenziu si môžete prečítať v článku Lenovo Moto M - imidž nie je nanič.

Lenovo Moto M

Dostatočný výkon zaistí osemjadrový procesor Helio P10 a 3 GB operačná pamäť RAM. Hlavný 16-megapixelový fotoaparát vytvára celkom pekné fotky aj videá. Kvalitu snímok zadnej i prednej kamery si môžete pozrieť v článku Takto fotí Lenovo Moto M (XT1663) + videá z mobilu. Kompletné špecifikácie nájdete v našom tradičnom základnom infe.

Všetko dôležité o Lenove Moto M sa dozviete aj z našej videorecenzie.

Zlatú a sivú farebnú verziu teraz v obchodoch doplnila farba Dark Grey. Spolu s novým odtieňom klesla Moto M cenovka. Odporúčaná cena je u autorizovaných predajcov stanovená na 259 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188