Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Prvý kontakt s Nubia Z11 (video)

· · Diskusia
Na MWC 2017 v Barcelone sme navštívili aj stánok značky Nubia. Model Z11 zaujme elegantným dizajnom s 5,5'' bezrámovým Full HD displejom, až 6 GB RAM a 16 Mpix fotoaparátom s optickou stabilizáciou obrazu.

V Nubii Z11 beží operačný systém Android 6.0 Marshmallow s vlastným grafickým prostredím nubia UI 4.0, ktoré ponúka množstvo prispôsobení a ovládanie gestami na hranách telefónu. Vo vnútri nájdeme výkonný procesor Snapdragon 820, ktorý dopĺňa 64 GB úložisko a 4 GB alebo 6 GB (len čierno-zlatá verzia) operačná pamäť RAM.

Nubia Z11

Lákadlom je 16-megapixelový fotoaparát s nahrávaním videí až v 4K rozlíšení a optickou stabilizáciou obrazu. Predná širokouhlá 8 Mpix kamera dokáže nahrávať Full HD videá. Čítačka odtlačkov je umiestnená vzadu pod objektívom fotoaparátu. Všetky špecifikácie a živé fotografie nájdete v základnom infe.

Prvý kontakt: Nubia Z11

Nubia Z11 bola v Barcelone príjemným prekvapením. Kúpite ju aj na Slovensku, cena je ale vyššia než sme u čínskych telefónov zvyknutí. Verzia s 6 GB RAM stojí 549 eur.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188