Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: bonus za prenos čísla do výšky 200 eur pokračuje

· · Diskusia
Uvažujete nad prenosom čísla k inému operátorovi? V Telekome stále môžete za prechod od konkurencie získať bonus až do výšky dvesto eur.

Obľúbený zákaznícky benefit mal pôvodne skončiť dnešným dňom, operátor však rozhodol o jeho predĺžení do 15. apríla 2017. Šancu získať až 200 eur má tak väčšie množstvo zákazníkov, ktorí uvažujú nad prenosom čísla do Telekomu.

Bonus sa skladá z dvoch častí: zľavy na paušál, ktorá sa rozpočíta do 20-tich mesačných faktúr a okamžitej zľavy na telefón vo výške 50 eur. Tú si uplatníte z ceny akontácie.

Telekom prenos čísla

Výška bonusu:
- Happy XS a S: 50 eur na paušál + 50 eur na telefón, spolu 100 eur
- Happy M, L a XL a S: 100 eur na paušál + 50 eur na telefón, spolu 150 eur
- Happy XL, XXL a Profi a S: 150 eur na paušál + 50 eur na telefón, spolu 200 eur

Ako získať bonus? Na webovej stránke Telekomu vyplníte formulár, model telefónu, na ktorý si chcete uplatniť 50 € bonus, uvediete svoje kontaktné údaje a odošlete. Následne vás bude v priebehu troch pracovných dní kontaktovať pracovník Telekomu, s ktorým si dohodnete všetky podorobnosti.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188