Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Fony.sk

Blbosť roka: Hushme - prvá maska pre diskrétne telefonovanie

· · Diskusia
Poznáte to. Obchodný partner, mama alebo priateľka vám zavolajú práve vtedy, keď sedíte v reštaurácii alebo v autobuse. Dôležité a chúlostivé témy skrátka nechcete preberať vedľa žiadnych zvedavých uší.

Môžete vstať a hovor vybaviť inde, prípadne poslať SMS s odkazom ''Zavolám neskôr''. Alebo z tašky vyberiete Hushme, prvú hlasovú masku pre diskrétne telefonovanie.

Blbosť roka: Hushme - prvá maska pre diskrétne telefonovanie

Autori sľubujú, že ich maska vďaka aktívnemu rušeniu navonok neprepustí nič z toho, čo do tohto Bluetooth hands-free zariadenia poviete. S mobilom ju jednoducho spárujete a do uší si vložíte malé in-ear slúchadlá.

Web uvádza, že Hushme poslúži aj ako bezdrôtový reproduktor. V mobilnej aplikácii si k telefonátom budete môcť zapnúť niekoľko maskovacích zvukov. Pravdepodobne preto, aby si osoba na druhom konci linky myslela, že ste niekde inde než v skutočnosti.Zvuky vtákov, opíc, veveričiek, Darth Vadera a legendárneho robota R2D2 zo Star Wars dávajú tušiť, že tento výrobok je skôr recesia. Možno sa však mýlime a stane sa obľúbenou pomôckou každého, kto pracuje v open space priestoroch.

Zdroj: gethushme.com
Diskusia
1 príspevok
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188