Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

HTC U Ultra a U Play sú dostupné na predobjednávky

· · Diskusia
V oficiálnom e-shope HTC pre Českú republiku a internetovom obchode Alza.sk si môžete objednať tohtoročné štýlové novinky HTC. Vlajková loď prichádza s odvážnou cenovkou.

Pred mesiacom uviedlo HTC dve novinky radu U s elegantným dizajnom, konštrukciou z kovu a skla a povrchom, ktorý má vyzerať ako kvapalina. Obidva modely spája operačný systém Android 7.0 Nougat s nadstavbou HTC Sense, USB-C konektor, čítačka odtlačkov, 16 Mpix predná kamera a chýbajúci 3,5 mm audio jack.

Novinkou pri vlajkovej lodi HTC U Ultra je aj sekundárny displej, podobný má napríklad LG V20. Druhá obrazovka ponúka rýchly prístup k obľúbeným aplikáciám, kontaktom, zobrazuje upozornenia, počasie a podobne. Medzi kľúčové špecifikácie patrí 5,7'' QHD displej, Snapdragon 821, 4 GB RAM, 64 GB úložisko, zadný 12 Mpix fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a predná 16 Mpix kamera. Kompletné informácie o novinke sa dočítate v základnom infe.

HTC U Ultra

Odporúčaná cena HTC U Ultra je v českom e-shope 22895 Kč, čo je v prepočte približne 846 eur. Na slovenskom webe Alza.sk je uvedená cena 840,90 eur. Na výber sú všetky štyri farby: modrá, čierna, ružová a biela. Predpokladaný dátum dostupnosti modrej a čiernej verzie je 28. február 2017.

Menší a slabšie vybavený model HTC U Play má rovnaký lesklý vzhľad, 5,2'' Full HD displej, osemjadrový procesor Helio P10, 3 GB RAM, 32 GB úložisko a 16 Mpix predný i zadný fotoaparát. Zadnému nechýba optická stabilizácia. Podrobnosti o kompletnej výbave nájdete v tomto článku.

HTC U Play

HTC U Play má v českom obchode HTC cenovku 13495 Kč, v prepočte približne 499 eur. Na stránke obchodu Alza.sk je cena stanovená na 495,90 eur a dátum dostupnosti bielej a modrej verzie rovnaký ako pri U Ultra - 28. február. Ružový a čierny variant nemá zatiaľ cenovku ani očakávanú dostupnosť.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188