Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Potvrdené: LG G6 dostane 5,7'' QHD displej s pomerom 18:9 a nové UX 6.0

· · Diskusia
LG vo svojej tlačovej správe prezradilo niektoré parametre a funkcie, ktoré bude mať vlajková loď G6. Príde aj s novým grafickým prostredím UX 6.0.

Pripravovaný top model LG G6 uvidíme už onedlho na barcelonskom evente. Deň pred otvorením brán MWC 2017. Výrobca už naznačil, čo môžeme od novinky očakávať a v dnešnej tlačovej správe toho prezradil oveľa viac.

LG G6

LG G6 dostane 5,7-palcový QHD + FullVision displej (1440 x 2880 b.) s netradičným pomerom strán 18:9, ktorý vypĺňa takmer celú prednú stranu telefónu. Podľa výrobcu zvolili tento pomer preto, aby bola zaistená kompatibilita pre existujúci i budúci digitálny obsah. LG očakáva, že sa naštartuje nová éra prémiových smartfónov s pomerom 18:9 a pribudne množstvo filmov i aplikácií prispôsobených novému zobrazeniu.

LG G6

Používatelia budú môcť prepínať medzi možnosťami zobrazenia 16:9 a 18:9. Novému pomeru budú prispôsobené aj funkcie fotoaparátu a využitie nájde i v multitaskingu. Používateľské rozhranie UX 6.0 prinesie rozšírenú hornú a dolnú časť obrazovky, na ktorú sa tak zmestí viac informácií.

LG G6

LG G6 bude predstavené v nedeľu 26. februára o 12-tej hodine v Barcelone. Na tlačovej konferencii nebudú chýbať ani zástupcovia našej redakcie, a tak sa môžete tešiť na prvé postrehy a živé fotografie priamo z miesta uvedenia. Okrem G6 uvidíme na MWC 2017 aj vynovený rad LG K a Stylus 3.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188