Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Na MWC 2017 sa chystá aj Nokia. Uvidíme znovuzrodenú legendu 3310?

· · Diskusia
Medzi výrobcami, ktorí budú na barcelonskej výstave prezentovať svoje novinky, nebude chýbať ani značka Nokia. Šepká sa o troch pripravovaných modeloch, a vraj by sme sa mohli dočkať aj vynovenej legendy 3310.

Fínska firma HMD získala desaťročnú licenciu, na základe ktorej môže vyrábať telefóny a tablety pod kultovou značkou. Príchod nových telefónov značky Nokia, aj keď už pod taktovkou HMD, by potešil mnohých. Svedčí o tom aj vysoká čítanosť článkov o posledných modeloch z dielne fínskej firmy. Počet zobrazení novinky s androidom Nokie 6 i obyčajného tlačidlového telefónu Nokia 150 ukazuje na zvedavý záujem.

Nokia 6

Nokia 6, pôvodne uvedená len na čínsky trh, by sa mala začať predávať aj v Európe. S predpokladanou cenovkou 249 eur by pre ostatné značky mohla byť silným konkurentom. Okrem tohto modelu sa vraj Nokia chystá prezentovať novinkami Nokia 5 a Nokia 3. Nižšie čísla naznačujú, že pôjde o slabšie vybavené telefóny.

Nokia 150

Nokia 5 by mala ponúknuť 5,2'' HD displej, Snapdragon 430, 2 GB operačnú pamäť RAM, Android 7.0 Nougat a 12-megapixelový fotoaparát. O Nokii 3 sa toho zatiaľ veľa nehovorí. Špekuluje sa aj o uvedení modernej verzie slávneho modelu Nokia 3310. Tá prišla na trh pred sedemnástimi rokmi a zapísala sa ako takmer nerozbitný telefón s dlhou výdržou batérie. Či sa fámy potvrdia alebo si pre nás Nokia pripravila iné prekvapenie, sa dozvieme už o necelé dva týždne. Tlačová konferencia je naplánovaná na nedeľu 26. februára.

Nokia 3310

Tento deň bude na novinky bohatý. Uvidíme nové vlajkové lode LG G6, Huawei P10 a svoje prekvapenie chystá aj Samsung. Do Barcelony pricestujeme už v sobotu, a tak sa budeme snažiť priniesť vám všetky dôležité novinky čo najskôr.

Zdroj: venturebeat.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188