Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

TLC Moveband BT: inteligentný náramok s 30-dňovou výdržou

· · Diskusia
Na výstave CES uviedla firma TCL, pod ktorú patrí aj značka Alcatel, inteligentný vodeodolný náramok s ovládaním gestami, 30-dňovou prevádzkou na jedno nabitie a vymeniteľnými koženými remienkami. Poteší dostupnou cenovkou.

Okrem tabletofónu Alcatel A3 XL ukázalo TCL na CES 2017 inteligentný náramok TCL Moveband BT. Bude nielen šikovným, ale aj módnym doplnkom. Už v základnom balení ponúkne dva varianty remienkov: jednoduchý kožený vhodný pre každého a štýlový s dvojitým ovinutím okolo zápästia, ktorý ocenia najmä ženy.

TCL Moveband

Základné špecifikácie:
Rozmery 48 x 18 x 8 mm, Bluetooth 4.2, operačný systém FREE RTOS, Dialog DA14681, 50 mAh batéria, nabíjanie cez magnetickú kolísku, kompatibilný s OS Android 4.0 a novším a iOS od verzie 7.0, ovládanie gestami, monitor spánku, krokomer, zvýšená odolnosť voči vode (IP67), LED diódy.

Náramok poslúži ako predĺžená ruka smartfónu. LED diódy ukryté v displeji so zrkadlovým efektom vás upozornia na doručené SMS-ky, zmeškané hovory a e-maily. Moveband sleduje aj vašu dennú aktivitu, kroky a spánok.

TCL Moveband

S telefónom ho spárujete pomocou Bluetooth a 50 mAh batéria by mala na jedno nabitie ponúknuť až 30-dňovú výdrž. Nabijete ju cez magnetickú kolísku. Moveband oládate gestami, stačí napríklad otočiť zápästím a spustíte svoju obľúbenú aplikáciu, prehrajete vybranú skladbu alebo aktivujete fotoaparát vo svojom mobile.

TCL Moveband

TCL Moveband BT má zvýšenú odolnosť voči vode (spĺňa certifikáciu IP67) a je kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. V Európe sa začne predávať v druhom kvartáli tohto roka za cenu približne 39 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188