Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG PJ9: levitujúci reproduktor s 360° zvukom

· · Diskusia
LG ukázalo na tohtoročnej výstave CES bezdrôtový reproduktor s 360-stupňovým zvukom, ktorý sa vznáša nad levitačnou stanicou. Vďaka splneniu štandardu IPX7 ho môžete používať aj v exteriéri.

Najnovší prírastok v sérii bezdrôtových zariadení upúta už na prvý pohľad. Bluetooth reproduktor LG PJ9 s futuristickým dizajnom inšpirovaný tvarom a vzhľadom turbíny sa počas prehrávania hudby vznáša nad levitačnou stanicou, v ktorej je umiestnený silný elektromagnet.

LG PJ9

Novinka má podľa výrobcu ponúknuť čistý zvuk s vyváženými výškami i basmi, ktoré zaistí 360° všesmerový reproduktor, zosilňovač umiestnený v levitačnej stanici a technológia Dual Passive Radiator.

PJ9 by mal na jedno nabitie vydržať až 10 hodín prehrávania, pričom pri vybití batérie sa automaticky znesie do stanice a pokračuje v prehrávaní aj počas nabíjania. K reproduktoru sa vedia pripojiť cez Bluetooth až dve zariadenia naraz.

Cena ani dostupnosť nebola oznámená.

Zdroj: lgnewsroom.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188