Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

iOS TIP: Mandalive - vyfarbite svoje pocity a vlastnosti

· · Diskusia
Páčia sa vám mandaly? V App Store pribudla aplikácia trojice Slovákov, v ktorej si môžete vyfarbiť mandalu podľa aktuálnej nálady a príležitosti. Obyčajné vyfarbovanie vám môže pomôcť prekonať každodenný stres.

Slovo mandala pochádza z indického sanskrtu a v preklade znamená kruh. Podľa Wikipédie ide o harmonické spojenie kruhu a štvorca, sú to diagramy, ktoré ukazujú ako sa chaos stáva harmonickou formou. Mandaly sú často spájané s budhizmom, ale ľudstvo ich pozná už tisícročia. Zhotovené boli najmä zo zafarbeného piesku alebo iného sypkého materilálu. Dnes si môžete mandalu vytvoriť už aj v mobile.

Aplikácia Mandalive je vďaka jednoduchému a zábavnému vyfarbovaniu špeciálnych mandál účinným nástrojom sebarozvoja. Vyfarbujete v nej svoje emócie či vlastnosti a v dnešom uponáhľanom svete pomôže zrelaxovať a upokojiť. Stačí si nájsť pár minút, vybrať si mandalu a začať s vyfarbovaním. Človek sa upokojí, zlepší koncentráciu a lepšie si utriedi svoje myšlienky.

Mandalive

Ide vlastne o druh arteterapie - liečby výtvarným umením, kde nie je dôležitý estetický výsledok, ale proces tvorby. Špeciálne mandaly vlastností, emócií a stavov určené na sebaspoznávanie vytvorili autori appky už pred vyše desiatimi rokmi a odvtedy ich využívajú v rámci koučingov a rozvojových programov. Práve tieto mandaly sa stali základom aplikácie Mandalive.

Mandalive

Aplikácia je zatiaľ dostupná iba pre operačný systém iOS a bezplatne si ju stiahnete z App Store. Zadarmo máte k dispozícii šesť druhov nadál, prístup k desiatkám ďalších získate za mesačný poplatok 4,99 eur alebo výhodnejší ročný 24,99 €.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188