Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Lenovo Phab 2 a Phab 2 Plus na Slovensku

· · Diskusia
Na Slovensku sa začali predávať cenovo dostupné dual SIM tabletofóny s veľkým 6,4-palcovým Full HD displejom, 3 GB RAM a 4050 mAh batériou. Phab 2 je prezentovaný ako AR (Augmented Reality) smartfón a Phab 2 Plus láka na duálnu kameru.

Lenovo Phab 2 a Phab 2 Plus sú dual SIM smartfóny s veľkým 6,4-palcovým Full HD displejom (1080 x 1920 b.) zamerané na multimédiá. Ponúknu technológiu Dolby Atmos, 4050 mAh batériu, 3 GB operačnú pamäť RAM, 32 GB úložisko, Android 6.0 Marshmallow a 13-megapixelové fotoaparáty, v každom modeli je však iný.

Phab 2 je prezentovaný ako AR smartfón (Augmented Reality), umožňuje vytvárať zaujímavé fotografie a videá prekrývaním AR efektov, ako sú virtuálne pozadia alebo kreslené animácie na záberoch. Model Phab 2 Plus dostal duálny fotoaparát s laserovým zaostrovaním, PDAF zaostrovaním a clonovým číslom f/2.0. Ide o ten istý profesionálny obrazový procesor Futjitsu Milbeaut, aký nájdeme aj vo fotoaparáte značky Leica. Kamerový softvér obsahuje i manuálny režim a ďalšie špeciálne efekty.

Lenovo Phab 2

Podrobné špecifikácie nájdete v našich tradičných článkoch Základné info: Lenovo Phab 2 a Základné info: Lenovo Phab 2 Plus.

Novinky kúpite napríklad v internetovom obchode mobilonline.sk, Phab 2 tu stojí 199,99 eur, cena Phab 2 Plus je stanovená na 299,99 eur. Obidva modely sú dostupné v zlatej farbe.

Diskusia
0 príspevkov
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188