Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Prvý kontakt so Samsungom Galaxy S7 edge (video)

· · Diskusia
Krátke video s prvým podrobným pohľadom sme venovali aj novinke so zahnutým displejom. Samsungu Galaxy S7 edge narástla uhlopriečka na 5,5'' a dostal zaoblenejšie tvary, vďaka ktorým sa lepšie drží v ruke a konštrukcia už nereže do prstov.

Samsung Galaxy S7 edge má 5,5-palcovú uhlopriečku s QHD rozlíšením 1 440 x 2 560 bodov. Bočné hrany sú narozdiel od predchodcu oblejšie a menej sa zarezávajú do dlane. Lákadlom je zahnutý displej s informačným panelom a rôznymi funkciami vytvorenými špeciálne pre bočnú stranu displeja.

ikonaZákladné info: Samsung Galaxy S7 edge (SM-935F)

Zakrivená verzia modelu Galaxy S7 ponúkne 5,5” Quad HD displej, 4 GB RAM, 12-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou a svetelnosťou f/1.7. Bezkonkurenčná bude aj výdrž vďaka 3 600 mAh batérii.

“Samsung

Výkon bude mať na starosti procesor Snapdragon 820 alebo Exynos 8890, operačná pamäť RAM narástla na 4 GB. Vnútorná kapacita v 32 alebo 64 GB sa bude dať rozšíriť microSD kartami. Nové high-endy dostali opäť aj vodeodolnosť (minulá generácia ju nemala) a spĺňajú certifikáciu IP68. Vo výbave nechýba čítačka odtlačkov integrovaná do stredového tlačidla pod displejom, ani snímač tepu srdca.

Fotogalériu živých fotografií nájdete v samostatnom článku.

Ten nájdem pod LED bleskom 12-megapixelového fotoaparátu, ktorý dostal podobne ako menší braček Galaxy S7 sveteľnosť f/1.7. Rovnakú výnimočnú sveteľnosť dostala aj predná 5-megapixelová kamera. Kapacita batérie narástla na 3 600 mAh a podporuje bezdrôtové i rýchle nabíjanie Quick Charge.

Samsung Galaxy S7 edge (prvý kontakt)

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188